MAZOROLANDIA TO ZNANA ATRAKCJA TURYSTYCZNA NA MAZURACH

MOC FAJNEJ ZABAWY W JEDNYM MIEJSCU

ZWIERZĄTKA

POZNAWANIE HISTORII WARMII I MAZUR – CZTERY STREFY HISTORYCZNE

 

NASZE ATRAKCJE DLA DUŻYCH I MAŁYCH

Parku Miniatur Zabytków Warmii i Mazur – najciekawsze zabytki regionu w miniaturze- zobaczysz Warmię i Mazury w jednym miejscu

Mazurskie Muzeum Militariów – wyjątkową kolekcję eksponatów z II Wojny Światowej oraz makietę Wilczego Szańca, latającej bomby V1 oraz sali narad, w której dokonano zamachu Na Adolfa Hitlera – wodza III Rzeszy. Obejrzysz również najlepszy film o kwaterze Hitlera pt. 'Wilczy Szaniec”.

Ogród Warzywny Adolfa Hitlera – oryginalne ruiny z II Wojny Światowej, odsłonięte w 2019 roku przez pracowników Mazurskiego Muzeum Militariów i  członków Fundacji Edukacji Historycznej

Gród Krzyżacki –  KOMTURIA BRATA ADLERA (konstrukcja drewniana)  z największą miniaturą Zamku Krzyżackiego w Malborku (70 m2), oraz eksponatami pokazującymi życie w epoce Średniowiecza. W GRODZIE RYCERSKIM MOŻNA ZROBIĆ SOBIE ZDJĘCIE Z EKPONATAMI ORAZ  DZIAŁA  PŁATNY ESCAPE ROOM -SALA TORTUR ZYGFRYDA 

Polana Legend i Bajek – duże figury zwierząt i postaci z legend i bajek.

strzelnica militarna – wiatrówki i repliki broni oraz strzelnica rycerska z łuku  – usługa tylko dla grup zorganizowanych w ramach „Oferty dla grup”

ATRAKCJE DLA DZIECI

3 SALE ZABAW  600 m2 pod dachem  (idealne dla rodzin w czasie deszczu ) z basenami z piłkami i gąbkami, dmuchańcami, zabawkami, domkami, pojazdami i wielkim Małpim Gajem i Magiczną Ścianą ( wszystko w cenie biletu)

PLENEROWĄ SREFĘ ZABAWY Z DMUCHAŃCAMI I TRAMPOLINAMI (w cenie biletu)

KOLEJKA ELEKTRYCZNA SAFARI – w cenie biletu

KĄCIK SPORTOWY – STOŁY MAŁE STOŁY DO PING PONGA, STRZELCA Z ŁUKÓW (strzały na gumowe przyssawki), PIŁKARZYKI, BRAMIKI DO PIŁKI NOŻNEJ (w cenie biletu)

AUTOMATY Z KULKAMI, ŁAPA NA PLUSZAKI, MECHANICZNE BUJAKI DLA DZIECI, CYMBERGAJ – dodatkowo płatne

MEGA SZACHY (w cenie biletu)

KRÓLICZKO – MIASTECZKO KRÓLICZKÓW – w cenie biletu 

KUCYKOWO – INDIAŃSKIE KUCE RASY APPALOOSA – w cenie biletu

W Mazurolandii działa też: Mała Gastronomia, Sklep z Pamiątkami i Sklep Farmerski ze zdrową żywnością oraz piwami regionalnymi.

Mazurolandia jest dobrym pomysłem na wspólne spędzenie czasu z rodziną, imprezę integracyjną czy wycieczkę grupową. To dobre miejsce, by poznać historię, dobrze bawić się i  zrelaksować. W naszym CAFE BISTRO  można zjeść smaczne przekąski, napić się dobrej kawy oraz innych napojów, zjeść lody patykowe, gałkowe oraz pyszne gofry.

Mazurolandia to ciekawa atrakcja turystyczna na Mazurach. Wszyscy są mile widziani. Mazurolandia jest miejscem przyjaznym zwięrzętom. Dla psów zawsze znajdzie się miska z wodą…

Zapraszamy wszystkich do spędzenia miłych chwil w Mazurolandii. Do zobaczenia!