Czy byliście już w naszym Parku Atrakcji? A może zastanawiacie się, jak spędzić fajnie czas z dziećmi na Mazurach? Mazurolandia ma mnóstwo atrakcji do zaoferowania. Możecie przechadzać się po naszym Parku Miniatur Warmii i Mazur, odwiedzić Park Militariów i Muzeum Militariów. Na uwagę zasługują też nasze nowe nabytki: zabytkowe samoloty. Warto też zwiedzić grodzisko rycerskie, w którym można poczuć się prawdziwym rycerzem i strzelać z łuków. Dzieci mogą skorzystać z parku zabaw. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jest Polana legend i baśni, są chatki regionalne. W naszej ofercie są także warsztaty plastyczne.

Dla miłośników militariów mamy szereg atrakcji. Można przebrać się w mundury militarne i przejechać się wozem militarnym po poligonie albo Wilczym Szańcu. Można też oddać strzały z repiliki broni ASG. W Muzeum Militariów znajduje się makieta Wilczego Szańca.

Mazurolandia jest dobrym pomysłem na wspólne spędzenie czasu z rodziną, imprezę integracyjną czy wycieczkę grupową. To dobre miejsce, by się dobrze bawić i zrelaksować. W naszym bistro można się posilić. Na najmłodszych czekają lody. Zapraszamy też na nasze pyszne gofry. Przy wspólnym ognisku można przyjemnie spędzić czas, biesiadować. Istnieje możliwość noclegu w namiocie wojskowym.

Mazurolandia to ciekawa atrakcja turystyczna dla całej rodziny. Wszyscy są mile widziani. Nasz park atrakcji jest miejscem przyjaznym czworonogom. Zawsze znajdzie się dla nich miska z wodą.

Myślisz o imprezie integracyjnej? Spersonalizujemy program, dostosujemy się do założonego budżetu. Uatrakcyjnimy pobyt i zadbamy, by nasi goście miło wspominali spędzony u nas czas.

Rozwijamy naszą ofertę pokoi zagadek, tworzymy nowe gry terenowe.

Zależy nam na zadowoleniu gości, staramy się spełnić Wasze oczekiwania. Chcemy, aby Mazury zawsze kojarzyły się z Mazurolandią.

Kiedy widzimy szczęśliwe buzie naszych najmłodszych gości, mamy pewność, że nasze atrakcje wywołują radość. Chcemy dalej spełniać oczekiwania naszych gości, jak i pozytywnie zaskakiwać.

Zapraszamy wszystkich do spędzenia miłych chwil w naszym parku atrakcji. Do zobaczenia!