Czy doszyły Cię słuchy, że Święty Mikołaj wyprowadza się z Laponii i od listopada mieszka na Mazurach? Nie są to żadne plotki, ale najszczersza prawda! Co roku w Mazurolandii gościmy Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi elfimi pomocnikami zaprasza do siebie wszystkie dzieci. Jest to niepowtarzalna okazja spotkania z Waszym ulubionym świętym, ponieważ zwykle jest on bardzo zajęty rozwożeniem prezentów po całym świecie. Jednak dla Was Mikołaj zrobi wyjątek i chwilę odpocznie. Nasz gość z dalekiej Laponii chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o dobrych i złych uczynkach, a dzieciom, które zasłużyły, wyda certyfikat za grzeczne sprawowanie. Takie spotkanie jest też niepowtarzalną okazją dla wszystkich rozrabiaków, ponieważ tylko w chacie Świętego znajduje się prawdziwa niszczarka złych uczynków! Jeśli ktoś w tym roku zapracował na rózgę to jest to dla niego ostatnia szansa.

Obok chaty Świętego Mikołaja znajduje się pracownia Świętego Mikołaja, w której pod czujnym okiem Elfów dzieci mają okazję przygotować stroiki bożonarodzeniowe. Co roku oferujemy warsztaty plastyczne związane ze świętami, które zainteresują nawet największe marudy – na szczęście elfy potrafią zabawić każdego. Trzeba pamiętać, że poziom trudności wykonania pracy plastycznej dostosowany jest do wieku uczestników warsztatów.

A prezenty? Te prawdziwe zgodnie z tradycją znajdziecie dopiero pod choinką… ale nie martwcie się, dla najbardziej niecierpliwych Mikołaj przygotował mały upominek!

Spotkania ze Świętym Mikołajem odbywają się codziennie od początku listopada do końca grudnia. Grupy prosimy o rezerwację terminu spotkania poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy. W przypadku gości indywidualnych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja warsztatów artystycznych.

Nasza oferta:

Chata Świętego Mikołaja

  • zwiedzanie Polany Legend i Baśni
  • zwiedzanie Chaty Świętego Mikołaja
  • rozwiązywanie zagadek
  • niszczarka złych uczynków
  • pisanie listu do Świętego Mikołaja
  • słuchanie opowieści Świętego Mikołaja
  • rozmowa i zdjęcie ze Świętym Mikołajem
  • poczęstunek z gorącą herbatą

Pracownia Świętego Mikołaja

Zajęcia artystyczne pod okiem Elfów.

Słodki poczęstunek

Czas trwania łącznie: 1,5 h

Cena: 25 zł/os.

Aby zarezerwować spotkanie ze Świętym Mikołajem, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z biurem obsługi Mazurolandii:

Telefon: 693 616 083

e-mail: mazurolandia@mazurolandia.pl