Czy doszyły Cię słuchy, że Święty Mikołaj wyprowadza się z Laponii i od grudnia mieszka na Mazurach? Nie są to żadne plotki, ale najszczersza prawda! Co roku w Mazurolandii gościmy Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami zaprasza do siebie wszystkie dzieci. Jest to niepowtarzalna okazja spotkania z Waszym ulubionym świętym, ponieważ zwykle jest on bardzo zajęty rozwożeniem prezentów po całym świecie. Jednak dla Was Mikołaj zrobi wyjątek i chwilę odpocznie. Nasz gość z dalekiej Laponii chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o dobrych i złych uczynkach, a dzieciom, które zasłużyły, wyda certyfikat za grzeczne sprawowanie. Takie spotkanie jest też niepowtarzalną okazją dla wszystkich rozrabiaków, ponieważ tylko w chacie Świętego znajduje się prawdziwa niszczarka złych uczynków! Jeśli ktoś w tym roku zapracował na rózgę to jest to dla niego ostatnia szansa.

A prezenty? Te prawdziwe zgodnie z tradycją znajdziecie dopiero pod choinką…

Spotkania ze Świętym Mikołajem odbywają się codziennie od wtorku do niedzieli od 9.00 do 18.00 o pełnych godzinach po uprzedniej rezerwacji terminu. Czas wizyty dla klientów indywidualnych 1h dla grup 1,5 h

Cena promocyjna  dla klientów indywidualnych 25 pln od osoby

Cena promocyjna dla grup 30 pln od osoby

Nasza oferta:

Chata Świętego Mikołaja

  • zwiedzanie Polany Legend i Baśni oraz Mazurolandii – indywidualnie
  • rozwiązywanie zagadek
  • niszczarka złych uczynków
  • pisanie listu do Świętego Mikołaja
  • słuchanie opowieści Świętego Mikołaja
  • rozmowa i zdjęcie ze Świętym Mikołajem
  • poczęstunek z gorącą herbatą

Pracownia  Ceramiczna (Warsztaty z gliny dla dzieci i dorosłych)

od wtorku do niedzieli od 10.00 do 18.00

zajęcia ceramiczne odbywają się pod okiem instruktora po wcześniejszej rezerwacji o pełnych godzinach od 10.00 do 18.00. Czas zajęć 1h. Zwiedzanie Mazurolandii gratis.

Cena promocyjna 45 pln od osoby

Istnieje możliwość połączenia  spotkania ze Świętym Mikołajem z warsztatami w pracowni ceramicznej.

REZERWACJE

Telefon: 693 616 083

e-mail: jacek.adamski@mazurolandia.pl