WIOSKA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – od listopada do 24 grudnia 2023 r

przyjmujemy już zapisy dla grup zorganizowanych i  gości indywidulanych – rezerwacje 609 933 434

WIOSKA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Grupy przyjmujemy codziennie po wcześniejszej rezerwacji od 13 listopada do 23 grudnia.

bilet dla grup – 40 pln od osoby

parking bezpłatny

WIOSKA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Wioska dostępna w dwa weekendy: 9,10 oraz 16,17 grudnia.

Żeby wziąć udział w spotkaniu  ze Świętym Mikołajem trzeba dokonać telefonicznej rezerwacji oraz opłacić bilet wstępu za każdą osobę. 

Rezerwacja dla klientów indywidualnych: 609 933 434

Cena biletu  dla klientów indywidualnych – 40 pln od osoby

parking bezpłatny

ATRAKCJE WIOSKI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Wizyta Świętego Mikołaja, spotkanie z pomocnikami Świętego Mikołaja pieskami Miśkiem, Melą, Szwejkiem, mini konikami Kirą, Vouterem i Kisem oraz Króliczkami,  pisanie listów w Poczcie Świętego Mikołaja, zgadywanki,  wręczenie Certyfikatu „Pomocnika Świętego Mikołaja”, niszczarka złych uczynków, zabawa w sali zabaw, malowanie farbami swojej szklanej bombki, którą każdy zabiera do domu, Czas wizyty u Świętego Mikołaja 2-2,5 h. 

Czy doszyły Cię słuchy, że Święty Mikołaj wyprowadza się z Laponii i od grudnia mieszka na Mazurach? Nie są to żadne plotki, ale najszczersza prawda! Co roku w Mazurolandii gościmy Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami zaprasza do siebie wszystkie dzieci. Jest to niepowtarzalna okazja spotkania z Waszym ulubionym świętym, ponieważ zwykle jest on bardzo zajęty rozwożeniem prezentów po całym świecie. Jednak dla Was Mikołaj zrobi wyjątek i chwilę odpocznie. Nasz gość z dalekiej Laponii chętnie porozmawia ze wszystkimi o tradycjach bożonarodzeniowych, o dobrych i złych uczynkach, a dzieciom, które zasłużyły, wyda certyfikat za grzeczne sprawowanie. Takie spotkanie jest też niepowtarzalną okazją dla wszystkich rozrabiaków, ponieważ tylko w chacie Świętego znajduje się prawdziwa niszczarka złych uczynków! Jeśli ktoś w tym roku zapracował na rózgę to jest to dla niego ostatnia szansa.

A prezenty? Te prawdziwe zgodnie z tradycją znajdziecie dopiero pod choinką…

Telefon: 609 933 434

e-mail: jacek.adamski@mazurolandia.pl