MAZOROLANDIA TO WIELE ATRAKCJI W JEDNYM MIEJSCU,

ZABAWA DLA DZIECI I POZNAWANIE HISTORII WARMII I MAZUR

 

ZWIEDZANIE DLA WSZYSTKICH DUŻYCH I MAŁYCH

Parku Miniatur Zabytków Warmii i Mazur – najciekawsze zabytki regionu w miniaturze- zobaczysz Warmię i Mazury w jednym miejscu

Mazurskie Muzeum Militariów – wyjątkową kolekcję eksponatów z II Wojny Światowej oraz makietę Wilczego Szańca, latającej bomby V1 oraz sali narad, w której dokonano zamachu Na Adolfa Hitlera – wodza III Rzeszy. Obejrzysz również najlepszy film o kwaterze Hitlera pt. ‚Wilczy Szaniec”.

Ogród Warzywny Adolfa Hitlera – oryginalne ruiny z II Wojny Światowej, odsłonięte w 2019 roku przez pracowników Mazurskiego Muzeum Militariów i  członków Fundacji Edukacji Historycznej

Gród Krzyżacki –  KOMTURIA BRATA ADLERA (konstrukcja drewniana)  z największą miniaturą Zamku Krzyżackiego w Malborku (70 m2), oraz eksponatami pokazującymi życie w epoce Średniowiecza. W GRODZIE RYCERSKIM SĄ ORGANIZOWANE „POKAZY KATOWSKIE” ORAZ MOŻNA  UBRAĆ SIĘ W STROJE RYCERSKIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH.  MOŻNA ZROBIĆ SOBIE ZDJĘCIE. DZIAŁA  PŁATNA STRZELNICA ŁUCZNICZA ORAZ PŁATNY ESCAPE ROOM -SALA TORTUR ZYGFRYDA.

Polana Legend i Bajek – duże figury zwierząt i postaci z legend i bajek.

strzelnica militarna – wiatrówki i repliki broni (dodatkowo płatna)

ATRAKCJE DLA DZIECI

2 SALE ZABAW  400 m2 pod dachem  (idealne dla rodzin w czasie deszczu ) z basenami z piłkami i gąbkami, dmuchańcami, zabawkami, domkami, pojazdami i wielkim Małpim Gajem i Magiczną Ścianą ( wszystko w cenie biletu)

PLENEROWĄ SREFĘ ZABAWY Z DMUCHAŃCAMI I TRAMPOLINAMI (w cenie biletu)

KOLEJKA ELEKTRYCZNA SAFARI – dodatkowo płatna

KĄCIK SPORTOWY – STOŁY MAŁE STOŁY DO PING PONGA, STRZELCA Z ŁUKÓW (strzały na gumowe przyssawki), PIŁKARZYKI, BRAMIKI DO PIŁKI NOŻNEJ (w cenie biletu)

MEGA SZACHY (w cenie biletu)

W Mazurolandii działa też: Mała Gastronomia, Sklep z Pamiątkami i Sklep Farmerski ze zdrową żywnością oraz piwami regionalnymi.

Mazurolandia jest dobrym pomysłem na wspólne spędzenie czasu z rodziną, imprezę integracyjną czy wycieczkę grupową. To dobre miejsce, by poznać historię, dobrze bawić się i  zrelaksować. W naszej GASTRONOMII można się posilić napić dobrej kawy, zjeść lody gofry oraz inne słodkości.

Mazurolandia to ciekawa atrakcja turystyczna na Mazurach. Wszyscy są mile widziani. Mazurolandia jest miejscem przyjaznym zwięrzętom. Dla psów zawsze znajdzie się miska z wodą…

Zapraszamy wszystkich do spędzenia miłych chwil w Mazurolandii. Do zobaczenia!